Jdi na obsah Jdi na menu
 

PLAVÁNÍ KOJENCŮ A BATOLAT

     

      INFORMACE KE ŠKOLNÍMU ROKU 2017-18
Ve školním roce 2017-18 nebude pořádán žádný kurz pro plavání rodičů s dětmi. Z důvodu změn provedených MŠMT od 1.9.2017 (povinná plavecká výuky pro 1.-5.st. ZŠ) a dále z důvodu uzavření bazénu v Šumperku a přesunu základních škol na bazén Zábřeh není volná kapacita bazénu. O případných změnách budou nové informace zde.   


A/ ORGANIZACE KURZŮ PRO ROK 2017 - 2018
KURZ          pro rok 2017-18 jsou kurzy zrušeny  
              

                                   
            Elektronická přihláška
 na 2017-18, klikni na ... 
       přihlášky nejsou k dispozici z výše uvedených důvodů.

                                      

B/ STRUČNÉ INFORMACE K VYUČOVÁNÍ

Věk dítěte    6 - 36 měsíců

Převlékat se budete ve společných šatnách kde budou připraveny podložky na převlékání dětí; věci si můžete  ukládat na lavečky a věšáky. Ve společných šatnách, které jsou pohodlně pro cca 30 dětí vás bude max.do 20 maminek. Kočárky se parkují uvnitř bazénu před šatnami a jsou pod dohledem.

Pomůcky,hračky,omezené množství vestiček či dětských neoprénů bude k dispozici z Plavecké školy. Lze zakoupit i půjčit kojenecké neoprénové plavky, které jsou jak kvalitou tak cenou výrazně výhodnější než jednorázové plavecké pleny. Plavky se používají bez plenek.

Oblečení dětí (plavky pro batolata, plenkové plavky, pleny do vody) je nutné mít svoje vlastní. Na recepci bazénu i v Plavecké škole budou k dispozici k zakoupení pleny i kojenecké plavky.

Prostory, které budeme využívat - bazén o teplotě 28-29C, whirlpool o teplotě 33-34C a parní ohřívárna o teplotě 35-40C.

Vyučování bude probíhat 60 minut. Lekce je rozdělená na 2x30 minut. Práce s instruktorem probíhá 30 minut a dalších 30 minut máte volno s dítětem - můžete využít všechny prostory (bazén,pára,whirlpool). Převlékání v šatnách a pobyt v prostorách bazénu a recepce po vyučování nejsou  časově omezeny. Muži se převlékají odděleně od žen (je potřeba nahlásit předem). Po dobu 30ti minut volna jsou vám instruktoři k dispozici na dotazy či ukázky cvičení a jejich opakování.

C/ PŘIHLÁŠKY 
Elektronické přihlášky po vyplnění odešlete na adresu bohumil.molek@tiscali.cz . 
Tištěné přihlášky vyplníte a odevzdáte na bazénu do stojanu u nástěnky vedle recepce.

D/ TERMÍNY ODEVZDÁNÍ PŘIHLÁŠEK
Termín pro odevzdání přihlášky do každého kurzu je nejpozději 1 týden před jeho zahájením.

 E/ ZPŮSOB ÚHRADY
a) bankovním převodem (obdržíte elektronickou fakturu)
b) hotově proti dokladu

Způsob platby uvedete vždy do Přihlášky. Platbu hotově provedete proti dokladu vždy 30-40 minut před zahájením 1.hodiny v daném kurzu v prostoru recepce bazénu pracovníkovi PŠ. Účastník kurzu obdrží časovou permanentku na daný kurz. 

F/ FOTO A VIDEA

V průběhu kurzů děláme hladinové a podvodní snímky a videa, které vám předáme na vyžádání formou DVD. Cena za DVD je 50,- Kč.

 

 

pb010262.jpg

  
             
                      pc150052.jpg

 
 

 

Kontakt

Plavecká škola Zábřeh

www.plaveckaskolazabreh.cz