Jdi na obsah Jdi na menu
 

O MNĚ . . .

Plavání se věnuji od r.1975, tedy od roku kdy se poprvé začal stavět krytý bazén Zábřeh. Od té doby se věnuji plavání v pozici trenéra, člena Plaveckého Klubu a rozhodčího.Plavání se stalo mým koníčkem a zcela jistě bude ještě dlouhou řadu let.Od roku 2013 se stala Plavecká škola členem České unie školního plavání a já osobně jsem členem výboru této Unie - více informací na http://www.cusp.cz/uvod . 
Jako trenér, instruktor jsem naučil plavat stovky dětí, ze kterých jsou dnes již rodiče a jejich děti jsou dnes opět mými žáky. Také některé z mých současných instruktorek jsem vedl jako trenér v dobách jejich plavecké slávy. Pracuji také jako rozhodčí na plaveckých závodech a jsem místopředseda České unie školního plavání.Jako plavec stále aktivně plavu. Před lety jsem se začal věnovat dálkovému a zimnímu plavání. V roce 2009 jsem získal na Mistrovství ČR Masters na trati 3km zlatou medaili a titul Mistra ČR a v roce 2012  jsem získal Mistrovskou třídu v zimním plavání. V červnu 2012 jsem úspěšně absolvoval kurz potápění a freedivingu v potápěčské škole PISCES DIVING WORLD. Mám nyní možnost poznávat vodu nejen z hladiny, ale i krásy vodního světa, které zůstávají mnoha lidem utajeny.V říjnu 2010, kdy se slavnostně po více jak 4 letech zahajoval provoz nového plaveckého areálu v Zábřehu, jsem ve spolupráci s provozovatelem bazénu Eko Servisem s.r.o. Zábřeh zahájil aktivity na obnovení činnosti Plavecké školy, která měla v historii skvělou a dlouhou tradici. Dílo se podařilo a dnes opět po několika letech děti navštěvují naši Plaveckou školu a jsou zde nadmíru spokojeni.
Našimi klienty se staly žáci a děti nejen ze Zábřežských škol,ale i z dalekého a blízkého okolí. Jim všem patří poděkování, že se znovu vrátili a pomohli tak činnost školy nastartovat a obnovit. p1010005.jpg
Jsem rád, že jsem našel i skvělou partu instruktorek, se kterými se mi podařilo plaveckou školu znovu nastartovat a bez jejichž pomoci by škola jen stěží fungovala.

Poděkování patří i vedení bazénu a Eko Servisu Zábřeh s.r.o., který se snaží neustále vylepšovat podmínky provozu, zajistit kvalitní služby, nabídnout možnosti i jiného vyžití v areálu bazénu jako je finská sauna, fit centrum, restaurace i velmi oblíbená whirlpool - masážní a relaxační lázeň. I další pracovníci na úseku plavčíků, recepce, úklidu a strojníků - kteří se podílejí na chodu celého areálu si zaslouží poděkování. 

ZÍSKANÉ OSVĚDČENÍ A LICENCE
Osvědčení plavčík
Osvědčení instruktor plavání batolat
Osvědčení rozhodčí plavání
Osvědčení trenér plavání
Osvědčení zdravotník
Osvědčení hodnotitele - MŠMT
Osvědčení o mezinárodní licenci
    
Odkazy na informace o plavání v Zábřehu

Plavecká škola Zábřeh
http://psz.estranky.cz 

Plavecký Klub Zábřeh
http://pkza.netstranky.cz/

Dálkové plavání 
http://www.plavani.info/

Zimní plavání                       
http://www.zimni-plavani.info 

Foto PK Zábřeh 
http://pkza.rajce.idnes.cz

Česká unie školního plavání

http://www.cusp.cz/uvod  

ceska_unie_skol_plavani_rgb.jpg
     

 
 

 

Kontakt

Plavecká škola Zábřeh

www.plaveckaskolazabreh.cz