Jdi na obsah Jdi na menu
 

CENÍK SLUŽEB 2017 - 2018

CENÍK PLAVÁNÍ KOJENCŮ A BATOLAT
PRO ŠKOLNÍ ROK 2017 - 2018

Pro školní rok 2017-2018 nebude ceník zveřejněn, protože výuka plavání rodičů s dětmi nebude z kapacitních důvodů prováděna.


CENÍK PLAVÁNÍ NASTÁVAJÍCÍCH MAMINEK
PRO ŠK. ROK 2017 - 2018


Pro školní rok 2017-2018 nebude ceník zveřejněn, protože výuka plavání nastávajících maminek nebude z kapacitních důvodů prováděna.

 

CENÍK PLAVÁNÍ DĚTÍ ŠKOLNÍHO VĚKU PRO ŠKOLNÍ                                      ROK 2017 - 2018

Přesná cena bude uvedena v Přihlášce na rok 2017- 2018.
Uhrazená částka se nevrací,výjimečné případy dlouhodobé absence budou s rodiči projednány individuálně s možností náhrady či vrácení peněz oproti lék.osvědčení o souvislé dlouhodobé nemoci.
 

CENÍK OSTATNÍCH SLUŽEB

např. ploutvové plavání, snorkeling, kondiční plavání, příprava na dálkové plavání, příprava na zimní plavání,kurz potápění se stanovují individuálně podle dohodnutých požadavků zákazníka. Služby (plavecký trénink) mohou probíhat jak na krytém bazénu, tak ve volné vodě, a to 12 měsíců v roce. Proto je nutná před zahájením tréninku individuální schůzka, kde se zjistí váš stav plaveckých dovedností, váš zdravotní stav a dohodnou se podmínky i cena za tyto služby. Je zde řada faktorů, které ovlivňují cenu, a proto není možné taxativně cenu stanovit.

Snahou školy je nabídnou kvalitní služby za dostupné ceny v regionu. V případě zájmu si zavolejte a vyžádejte si osobní konzultaci, na které dohodneme individuální podmínky.            100_4423.jpg

            
          Nejlepší nemusí znamenat nejdražší . . .
logo.jpg
  
 

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Kontakt

Plavecká škola Zábřeh

www.plaveckaskolazabreh.cz